Dostępność

Dostępność

Witryna istnieje od stycznia 2011 roku. To powinno być łatwe w użyciu dla każdego, bez względu na sposób dostępu do internetu.

CSS

www.aggreko.com został opracowany z wykorzystaniem zgodny ze standardami HTML i CSS. Nr ramki zostały wykorzystane przy projektowaniu tej stronie. Stoły były używane do wyświetlania danych tabelarycznych, ale nigdy nie używane do projektowania układu.

Nasze arkusze stylów powinna uwzględniać dowolnej przeglądarki, jednak strona jest zoptymalizowana dla przeglądarek, które spełniały standardy W3C.

Tekst rozmiary

Cały tekst ma względną wielkość czcionki, co oznacza, że możesz zmienić rozmiar tekstu w dowolnym momencie, jeśli chcesz.

Zgodność z normami

Wszystkie szablony na tej stronie są WCAG AA zatwierdzony, spełnia wszystkie Priorytecie 1 i 2 punkty kontrolne i niektóre Priorytet 3 punktów kontrolnych. Wszystkie szablony na tej stronie, użyj semantycznych znaczników i zatwierdzenie jako XHTML Strict 1.0.

Nawigacja pomoc

Dla tych czytelników, za pomocą ekranu dostępna jest opcja, aby pominąć nawigacji treści na każdej stronie. Link tekst jest napisany sensu z kontekstu. Wiele linków tytuł cechy do opisu powiązań bardziej szczegółowo. Linki otwierają się w tym samym oknie, z wyjątkiem linków do dokumentów PDF i Word oraz linki do stron zewnętrznych - które otwierają się w nowych oknach.

Klawisze dostępu

Nie używamy klawiszy dostępu. Aby wyjaśnić, dlaczego nie, polecam lekturę artykułu Nomensa's.

Skontaktuj się z nami

W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu podczas korzystania z tej strony internetowej lub masz jakieś inne opinie będziemy zadowoleni, aby usłyszeć od ciebie. Prosimy o kontakt Aggreko plc 120 Bothwell Street, Glasgow G2 7JS, Wielka Brytania.

Aby porozmawiać z jednym z naszych przedstawicieli zadzwoń

+48 608 608 419

Kontakt