Oddział Aggreko we Wrocławiu

Oddział Aggreko we Wrocławiu

Wynajem agregatów prądotwórczych oraz przemysłowych urządzeń chłodniczych we Wrocławiu.

Eksperci Aggreko czekają na Was w naszym oddziale we Wrocławiu. Będziecie mieć unikalną możliwość aby wynająć agregaty prądotwórcze, urządzenia chłodnicze, lub urządzenia grzewcze 24/7. Zadzwońcie pod +48 608 608 419, lub wypełnijcie formularz internetowy, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług. Skontaktujemy się z Wami tak szybko, jak będzie to możliwe, aby dostarczyć Wam odpowiednie rozwiązanie dostosowane do Waszych potrzeb i wymagań.

Nasz Serwis Klienta proponuje Wam wynajem agregatów prądotwórczych we Wrocławiu oraz w okolicach miasta. Dowiedz się więcej na temat agregaty prądotwórcze Wrocław. Zapoznaj się z naszymi ofertami wynajmu obciążnic, transformatorów, zbiorników paliwa, rozdzielnic, czy generatorów gazowych.

Zapewnimy Wam również wynajem urządzeń chłodniczych oraz grzewczych: chillerów, chłodni kominowych, klimatyzacji, klimatyzatorów, wymienników ciepła oraz wyposażenia dodatkowego. Pomyśl o wynajmie agregatów prądotwórczych aby zapobiec wszelkim przerwom w dostawie prądu, awariom oraz przestojom w produkcji!

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej o wynajmie agregatów prądotwórczych we Wrocławiu:

Aggreko Polska Sp. Z o.o.
ul. Ford Ordona 6
05-152 Kazuń Nowy
+48 608608419 / +48 608405419
Dowiedz się więcej na temat agregaty prądotwórcze Wrocław

Aby porozmawiać z jednym z naszych przedstawicieli zadzwoń

+48 608 608 419

Kontakt