Aggreko | agregaty prądotwórcze | chillery

O firmie Aggreko

Nasze doświadczenie zasługuje na pełne zaufanie

Firma Aggreko plc jest wiodącym światowym liderem w dostawach mobilnych urządzeń na wynajem , służących do zasilania, chłodzenia i klimatyzacji. Zespół ponad 4000 pracowników zatrudnionych w 144 oddziałach jest gotów do udzielenia pomocy 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. W 2009 roku współpracowaliśmy z klientami w ponad 100 krajach, co zaprocentowało obrotem w wysokości 1,0 mld £ (1,6 mld $ lub 1,1 mld €) Siedziba firmy Aggreko plc mieści się w Szkocji, firma jest notowana na giełdzie londyńskiej (AGK.L) oraz należy do indeksu akcji spółek FTSE-100.

Firma Aggreko zajmuje się wynajmem generatorów prądotwórczych oraz urządzeń  chłodniczych i klimatyzacji dla klientów szukających zarówno szybkiego, tymczasowego rozwiązania, jak i rozwiązania na określony okres. Kontakt z klientem odbywa się za pośrednictwem sieci 144 oddziałów w ramach tzw. usług Local Business lub globalnie przez dział International Power Projects.

Zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi dotychczasowi klienci z całego świata, jest dla nas powodem do dumy:

Zaufanie do wyposażenia oraz do poziomu naszych usług

Zaufanie do naszych deklaracji

Zaufanie do naszego modelu działania oraz doświadczenia, umożliwiającego znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla każdego problemu

Prosimy o kontakt z firmą Aggreko w celu uzyskania dalszych informacji dotyczących rozpoczęcia współpracy. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i usługami oraz informacjami o ich wykorzystaniu. Jeśli szukacie Państwo szczegółowych informacji prosimy o Kontakt z nami.

Aby porozmawiać z jednym z naszych przedstawicieli zadzwoń

+48 608 608 419

Kontakt